Den otevřených dveří, O-Hrabůvka

23. září 2021
Den otevřených dveří,
23. září 2021 - Den otevřených dveří, O-Hrabůvka

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, O-HRABŮVKA

V rámci otevření nového odloučeného pracoviště v Rodinném centru ARCADA uspořádala naše škola Den otevřených dveří. Pro děti a rodiče bylo přichystáno občerstvení, jízda na koníkovi, malování na obličej, nebo také sportovní soutěže, za které děti dostaly malou odměnu. Také si rodiče mohli prohlédnout prostory nové školy.
Součástí této akce bylo předání peněžního daru od paní poslankyně A. Babišové pro našeho žáka. Tyto finance budou využity na rehabilitační cvičení v NeuroMedical Center ARCADA, jehož součástí je i naše škola.
 

Fotogalerie

Naše škola v číslech

Naši školu navštěvuje 0 žáků
Pracuje u nás 0 pedagogických pracovníků
Máme 0 pracoviště
Při výuce využíváme 0 speciálních metod