Elektro-šotek aneb jak jsme dostali novou myčku

10. června 2022
Elektro-šotek aneb jak jsme dostali novou myčku
10. června 2022 - Elektro-šotek aneb jak jsme dostali novou myčku

ELEKTRO-ŠOTEK ANEB JAK JSME DOSTALI NOVOU MYČKU

Na našem pracovišti v Ostravě Hrabůvce nám v květnu řádil elektro-šotek. Vyřadil nám z provozu hned dva spotřebiče - myčku a pračku. Oslovili jsme dárce, zda by nám v naší situaci nepomohli. Věřte, nevěřte, náš příběh má pohádkový konec. 
 
Děkujeme tímto společnosti ELECTROWORLD s.r.o., která nám darovala a dne 9.6.2022 také přivezla a zprovoznila novou myčku. Úkony spojené s výdejem stravy našim žákům nyní zvládneme rychle, s přehledem a s úsměvem :-) 
 
Velmi si Vaší pomoci vážíme!
 
 

Naše škola v číslech

Naši školu navštěvuje 0 žáků
Pracuje u nás 0 pedagogických pracovníků
Máme 0 pracoviště
Při výuce využíváme 0 speciálních metod