Vyhnali jsme elektro-šotka aneb dorazila nová pračka

16. června 2022
Vyhnali jsme elektro-šotka aneb
16. června 2022 - Vyhnali jsme elektro-šotka aneb dorazila nová pračka

VYHNALI JSME ELEKTRO-ŠOTKA ANEB DORAZILA NOVÁ PRAČKA

Pohádka o Elektro-šotkovi, kterou si naše pracoviště v Hrabůvce zažilo v květnu, má svůj šťastný konec. Dne 15.6.2022 k nám dorazila zkušená krotitelka šotků, nová pračka, díky které jsme mohli i toho posledního Elektro-šotka pořádně proprat, vyždímat a pověsit za uši :-) Děkujeme tímto společnosti DATART za poskytnutí věcného daru, díky kterému budeme schopni udržovat speciální pomůcky určené dětem v čistém a útulném stavu.

Zároveň děkujeme za možnost zapojit se do DATART VIP programu, prostřednictvím něhož mohou naši pracovníci čerpat slevy na zakoupené produkty. 

Vážíme si Vaší vstřícnosti a jsme rádi za navázanou spolupráci!

 

Naše škola v číslech

Naši školu navštěvuje 0 žáků
Pracuje u nás 0 pedagogických pracovníků
Máme 0 pracoviště
Při výuce využíváme 0 speciálních metod