Sousedské slavnosti v O-Porubě

Sousedské slavnosti v O-Porubě
Sousedské slavnosti v O-Porubě

SOUSEDSKÉ SLAVNOSTI V O-PORUBĚ

V sobotu 14. 9. 2019 jsme se zúčastnili Sousedských slavností v Ostravě - Porubě v rámci festivalu "Zažít město jinak". Prezentovali jsme zde činnost našich ostravských pracovišť. Návštěvníci získávali informace přímo od pedagogických pracovníků, prohlédly si výrobky žáků, do školních prostorů nahlédly aspoň formou letáků a fotografií z výuky. Děti i se svými rodiči si také v našich stránkách malovali kamínky a zhotovili náramky z korálků. Strávili jsme tak společně příjemné slunné odpoledne a již teď se těšíme na další ročník.

Naše škola v číslech

Naši školu navštěvuje 0 žáků
Pracuje u nás 0 pedagogických pracovníků
Máme 0 pracoviště
Při výuce využíváme 0 speciálních metod