Vernisáž "Dva světy, jeden příběh"

10. září 2018
Vernisáž "Dva světy a jeden příběh"
10. září 2018 - Vernisáž "Dva světy, jeden příběh"

Vernisáž "Dva světy, jeden příběh".

Dne 5. 9. 2018 se v zimní zahradě domu s pečovatelskou službou Astra v Ostravě – Porubě konalo slavnostní zahájení vernisáže výstavy fotografií "Dva světy, jeden příběh". Fotografie dokumentující přátelství a průběh společných aktivit dětí Mateřské školy a základní školy speciální Diakonie ČCE Ostrava a Mateřské školy Sluníčko. Fotografie jsou zde k vidění do konce kalendářního roku 2018.

Poděkování patří všem, kteří se podíleli na organizaci zahájení vernisáže. Již teď se omlouvám, že jmenovitý seznam nebude úplný, zainteresovaných osob je opravdu hodně. Konkrétně děkuji Mgr. Ivaně Sobkové a paní Martině Janečkové za záměr zhotovovat kvalitní fotografie vlastními silami, což vedlo ke zřízení školního fotostudia. Paní Michaele Slívové-ředitelce MŠ Sluníčko za spolupodílení se na organizaci společných aktivit dětí obou škol a pěvecké vystoupení. Poděkování patří také pracovníkům Mob Poruba za zajištění prostorů, firmě ČECHYMEN za finanční podporu při výtisku fotek, panu Lukášovi Polednovi, paní Ivaně Martákové, paní Věře Rackové za vystoupení, paní Renátě Hoření a panu Ladislavu Hoření za zhotovení "věčného" kalendáře.

Děkuji pedagogickému týmu obou diakonských škol za vzájemnou podporu a spolupráci při realizaci akcí. Zaměstnancům školy v Ostravě – Porubě  za zachycení neopakovatelných momentů z akcí s partnerskou mateřskou školou, komunikaci s organizátory vernisáže. Pedagogickému týmu vítkovické školy děkuji za jedinečný hudební příspěvek a zajištění občerstvení a propagaci akce.

9.9.2018 PaedDr. Irena Johanka Savková