Abilympiáda 2022, O-Vítkovice

13. dubna 2022
Abilympiáda 2022, O-Vítkovice
13. dubna 2022 - Abilympiáda 2022, O-Vítkovice

ABILYMPIÁDA 2022, O-VÍTKOVICE

Sedm, tedy osm statečných :-) reprezentovalo naši školu v O-Vítkovicích na Abilympiádě, kterou pořádala Základní škola speciální v Ostravě na Těšínské ulici. Soutěže byly rozděleny do dvou kategorií, mladších a starších žáků. V každé kategorii byly tyto disciplíny: tkaní na hrábích, aranžování květin, lego stavby a korálkování. I letos opět probíhala soutěž online formou. Žáci plnili úkoly za hledáčkem kamery (natočená videa putovala organizátorům akce). A vůbec se toho nebály. No koukněte sami…  Sedmkrát se umístili na bedně a jednou brambora. Klobouk dolů a velká gratulace!

Vítězná videa si můžete prohlédnout zde :-)

Martin, starší žáci

 

 

 

Naše škola v číslech

Naši školu navštěvuje 0 žáků
Pracuje u nás 0 pedagogických pracovníků
Máme 0 pracoviště
Při výuce využíváme 0 speciálních metod