Čarodějnický den, O-Vítkovice

3. května 2019
Čarodějnický den
3. května 2019 - Čarodějnický den, O-Vítkovice

ČARODĚJNICKÝ DEN

Čarodějnou říkankou začal 3. 5. 2019 pravý rej čarodějnic. Všechny třídy se sešly v  tělocvičně, aby si prověřily své schopnosti v čarodějnických disciplínách. Soutěžilo se v letu na koštěti, střelbě na pavouka, přeskakování a projíždění tajemných bažin. Společnými silami jsme vybarvili pravou, nefalšovanou čarodějnici. Proběhla také soutěž O nejkrásnější čarodějnický klobouk.

Závěrem všechny čarodějnice hledaly zlatý poklad, ten byl nalezen a spravedlivě rozdělen. Naše čarodějnice jsou dobračiska.

ČARODĚJNICE

Letí, letí černý mrak,

Ano, ano, je to tak.

Čarodějka v černém hávu,

Letí dneska na oslavu.

U ohně si poskočí, dokola se zatočí.

 

I. Hrabcová

 

Naše škola v číslech

Naši školu navštěvuje 0 žáků
Pracuje u nás 0 pracovníků
Máme 0 pracoviště
Při výuce využíváme 0 speciálních metod