Den dobrovolníků - Arcelor Mittal

5. listopadu 2018
Den dobrovolníků - Arcelor Mittal
5. listopadu 2018 - Den dobrovolníků - Arcelor Mittal

DEN DOBROVOLNÍKŮ - ARCELOR MITTAL

Každým rokem nastane podzim. Je krásný a pestrobarevný, ale pak přijde ta druhá, méně oblíbená část, kdy je potřeba všechnu tu barevnou krásu, která spadla ze stromů na zem, shrabat a zahradu celkově zazimovat. I letos přišel čas na pravidelný každoroční úklid, a to je pěkná dřina. Naši škole naštěstí pomáhají zapálení dobrovolníci ze společnosti Arcelor Mittal Ostrava a.s., za což jsme jim nesmírně vděčni. Dne 5. 11. 2018 se s nadšením pustili do hrabání listí, které vysypávali do předem připraveného kontejneru. Za dopoledne stihli uklidit celou zahradu. S výsledkem jejich práce byli všichni velmi spokojeni. Děkujeme.

Iveta Hrabcová

Naše škola v číslech

Naši školu navštěvuje 0 žáků
Pracuje u nás 0 pracovníků
Máme 0 pracoviště
Při výuce využíváme 0 speciálních metod