Den s HBZS Ostrava (Hlavní báňská záchranná služba)

18. září 2019
Den s HBZS Ostrava (Hlavní báňská záchranná služba)
18. září 2019 - Den s HBZS Ostrava (Hlavní báňská záchranná služba)

DEN S HBZS OSTRAVA (HLAVNÍ BÁŇSKÁ ZÁCHRANNÁ SLUŽBA)

Děkujeme báňským záchranářům, že jsme se mohli seznámit s jejich náročnou prací. Záchranář Radim nám ukázal jejich speciální vozy, techniku a výstroj pro záchranu v dolech. Vše jsme si mohli vyzkoušet, osahat. Viděli jsme a vyzkoušeli výstroj na potápění, lezecké vybavení, oblek proti ohni, dýchací přístroje a mnoho dalšího. Také jsme se podívali do místností pro nácvik záchrany v dolech. Všem moc děkujeme a těšíme se na další návštěvu

Naše škola v číslech

Naši školu navštěvuje 0 žáků
Pracuje u nás 0 pedagogických pracovníků
Máme 0 pracoviště
Při výuce využíváme 0 speciálních metod