DŮLEŽITÁ INFORMACE PRO RODIČE K UZAVŘENÍ ŠKOL A ČERPÁNÍ OŠETŘOVNÉHO

2. dubna 2020
DŮLEŽITÁ INFORMACE PRO RODIČE K UZAVŘENÍ ŠKOL A ČERPÁNÍ OŠETŘOVNÉHO
2. dubna 2020 - DŮLEŽITÁ INFORMACE PRO RODIČE K UZAVŘENÍ ŠKOL A ČERPÁNÍ OŠETŘOVNÉHO

DŮLEŽITÁ INFORMACE PRO RODIČE K UZAVŘENÍ ŠKOL A ČERPÁNÍ OŠETŘOVNÉHO

Podmínky pro výplatu ošetřovného se změnily. Ošetřovné pro zaměstnance bude vypláceno po celou dobu uzavření školských a dalších dětských zařízení a některých sociálních služeb pro handicapované. Nárok mají rodiče dětí mladších 13 let nebo starších handicapovaných dětí navštěvujících školu. Dva pečující se nyní mohou o péči střídat dle potřeby vícekrát a neomezeně. Tato pravidla platí pouze po dobu mimořádných opatření. Postup podání žádostí naleznete zde: www.cssz.cz

Prosíme rodiče, kterých se tato výzva týká kontaktujte mě e-mailem, přes messenger, popř. telefonicky k domluvě termínu a času předání tiskopisu.

Průběžně Vám i nadále budeme podávat aktuální informace přes školní FB a web, prosím o jejich sledování. V případě zájmu o další informace mě i nadále můžete kontaktovat. PaedDr. Irena Johanka Savková

 

Naše škola v číslech

Naši školu navštěvuje 0 žáků
Pracuje u nás 0 pedagogických pracovníků
Máme 0 pracoviště
Při výuce využíváme 0 speciálních metod