EkoEDA – soutěž ve sběru elektro odpadu

22. května 2018
EkoEDA – soutěž ve sběru elektro odpadu
22. května 2018 - EkoEDA – soutěž ve sběru elektro odpadu

Dne 22.5. jsme se zúčastnili vyhlášení nejlepších škol v soutěži EkoEDA 2018 a doplňkové soutěži Staň se strážcem pralesa, konané v pražské ZOO. Cílem soutěže je rozšiřovat hravou formou povědomí o elektroodpadu a vzdělávat děti o jeho správném zpracování. Přihlášené mateřské, základní a střední školy sbírají vysloužilá elektrozařízení a baterie.

Naše škola se do projektu zapojuje již třetí rok a vždy byla v soutěži úspěšná. Podařilo se nám vždy postavit na stupínky vítězů. Letos jsme se dočkali krásného prvního místa. Žáci, rodiče, pedagogové… školy nasbírali v součtu největší počet kilogramů elektra v přepočtu na žáka. Všem uvedeným děkujeme za spolupráci.

Výherci získali dárkové vouchery k nákupu elektroniky od společnosti Ditcom.

 

Lucie Platková

https://www.remasystem.cz/vitezove-souteze-ekoeda-2018-a-doplnkove-souteze-stan-se-strazcem-pralesa/

Naše škola v číslech

Naši školu navštěvuje 0 žáků
Pracuje u nás 0 pedagogických pracovníků
Máme 0 pracoviště
Při výuce využíváme 0 speciálních metod