Hippoterapie - O-Vítkovice

26. dubna 2018
Hippoterapie - O-Vítkovice
26. dubna 2018 - Hippoterapie - O-Vítkovice

Znáte písničku od Svěráka a Uhlíře: „Když se zamiluje kůň?“ Zpívá se v ní mimo jiné: „…slečna s bílou lysinkou, tam někde v pastvinách, bude brzy maminkou….“ A tenhle příběh se odehrává i v jezdeckém oddílu Velká Polom, kam naší žáci jezdí na hipoterapii. Ve čtvrtek 26. 4. jsme se zúčastnili poslední hipoterapie v tomto školním roce, protože kobylka Amálka, která prošla speciálním výcvikem pro hiporehabilitaci, a která naše žáky vždy trpělivě a ochotně vozila na svém hřbetě, je březí a 10. května by se jí mělo narodit hříbě. Proto tuto náročnou činnost zatím nemůže vykonávat a musí se připravovat na porod. Amálko, přejeme ti hodně štěstí a také děkujeme i paní Evě Ludvíkové a Vladimíře Komínkové za vstřícný a profesionální přístup při práci s našimi žáky.

Mária Kárníková

Naše škola v číslech

Naši školu navštěvuje 0 žáků
Pracuje u nás 0 pedagogických pracovníků
Máme 0 pracoviště
Při výuce využíváme 0 speciálních metod