I my pomáháme, FN Ostrava

7. října 2022
I my pomáháme, FN Ostrava
7. října 2022 - I my pomáháme, FN Ostrava

I MY POMÁHÁME... 

„I my pomáháme“ – pomoc pro dětské pacienty ve FN Ostrava.
Paní Eva Heikenwälderová oslovila naši školu s prosbou o případné zapojení do sbírky pro dětské pacienty FN v Ostravě. Zdravotníci by pro děti uvítali nejen sladké odměny za nepříjemné zákroky, ale například také vhodnou obuv pro děti na odděleních popáleninové a rekonstrukční chirurgie, či nejrůznější hračky do heren na dětských odděleních.
Zaměstnanci z vítkovické školy se s ochotou zapojili do smysluplné akce a společně s žáky nakoupili gumové nazouváky a sladké odměny. Za kolektiv školy přejeme všem dětem především brzké uzdravení a návrat domů!!!
 

Naše škola v číslech

Naši školu navštěvuje 0 žáků
Pracuje u nás 0 pedagogických pracovníků
Máme 0 pracoviště
Při výuce využíváme 0 speciálních metod