Inovativní vzdělávací pomůcka Interaktivní zobrazovač

21. června 2017
Inovativní vzdělávací pomůcka Interaktivní zobrazovač
21. června 2017 - Inovativní vzdělávací pomůcka Interaktivní zobrazovač

Dne 21. 6. přijel do naší školy zástupce firmy Seko Systém pan Michal Rajnošek, který  představuje školám interaktivní zobrazovač 4 Image. Jedná se o specificky upravené  přenosné zařízení, které dovede přenést interaktivitu z počítače na jakoukoliv plochu např. na zem, na strop, na stůl a to v různé velikosti zobrazení. Tzn. že  tento přístroj dokáže promítnout jakýkoliv počítačový úkol tak, aby jej byly schopny zvládnout všichni žáci bez rozdílu na míru tělesných obtíží. Interaktivní zobrazovač bychom mohli nazvat také jako pomůcka  4 v 1: nahrazuje projektor, televizi, tablet, interaktivní tabuli, ale i další. Je umístěn v profesionálním kufříku, který je pevný, lehký a odolný. Žáci si mohli vyzkoušet různé speciální programy jako např. malování, skládání obrázků, pexeso, puzzle. Reakce žáků byla fantastická, zobrazovač zaujal téměř všechny děti i dospělé. Velkou výhodou zařízení je, že lze přizpůsobit individuálně každému dítěti vzhledem k postižení. Z reakce žáků vyplynulo, že by tento přístroj byl velkým přínosem pro jejich výuku. Cena tohoto přístroje se pohybuje kolem 94 000 Kč, v ceně je započítána kabeláž, 2x interaktivní pero a zaškolení. Ano, pořízeni interaktivního zobrazovače je nákladné, nicméně nás tato prezentace za účasti žáku přesvědčila, že tato investice by byla dobře vynaložena ve prospěch všech současných žáků školy a i nově k nám nastupujících dětí v dalších školních letech.

Podpořit nás v zakoupení interaktivního zobrazovače můžete zde.

Mgr. Irena Savková, Martina Kobelová

Interaktivní zobrazovač

Naše škola v číslech

Naši školu navštěvuje 0 žáků
Pracuje u nás 0 pedagogických pracovníků
Máme 0 pracoviště
Při výuce využíváme 0 speciálních metod