Milí žáci, rodiče...

3. března 2021
Milí žáci, rodiče...
3. března 2021 - Milí žáci, rodiče...

MILÍ ŽÁCI, RODIČE...

Posíláme spoustu pozdravů a energie v této nepříznivé době. Chtěli bychom Vám připomenout, že jsme tady pro Vás a můžete využít individuální konzultaci se svým učitelem, který Vám určitě rád nabídne různé výukové materiály, pracovní listy apod. I nadále budeme uveřejňovat na náš web úkolníčky pro naše žáčky. Zde najdete spoustu zajímavých nápadů, pracovních listů, básniček a mnoho dalšího, které můžete dle vašich možností využít. Těšíme se na brzké shledání. Pevné zdraví přeje kolektiv pedagogů :-)

Úkolníčky pro žáky zde...

Naše škola v číslech

Naši školu navštěvuje 0 žáků
Pracuje u nás 0 pedagogických pracovníků
Máme 0 pracoviště
Při výuce využíváme 0 speciálních metod