Motýlek 2018 - Tančíme s Mášou, Dášou a medvědem aneb velká mrkvová loupež

13. listopadu 2018

Motýlek 2018 - Tančíme s Mášou, Dášou a medvědem aneb velká mrkvová loupež
13. listopadu 2018 - Motýlek 2018 - Tančíme s Mášou, Dášou a medvědem aneb velká mrkvová loupež

Motýlek 2018 – Máša a medvěd, velká mrkvová loupež.

Jako každoročně, tak i letos jsme se účastnili přehlídky tance, zpěvu a dramatické tvorby handicapovaných dětí. Letos to byl už XXII. ročník a nesl název Taneční motýlek.

Už od září jsme se svědomitě připravovali na taneční vystoupení. Nebylo vůbec jednoduché vybrat správnou hudbu a vytvořit choreografií, která by nám seděla. Poctivý a kvalitní výběr s tréningem pod vedením Lucie Platkové, Lenky Zuczkové a Veroniky Blahutové se vyplatil. V sobotu 10. 11. 2018 jsme své tvrdě nacvičené číslo předvedli před publikem. Co Vám budu vyprávět, tréma byla veliká, ale jako správní profíci jsme vše zvládli a byli odměněni bouřlivým potleskem.

Iveta Hrabcová