Nová Bělá pod širým nebem, 2019

21. května 2019
Nová Bělá pod širým nebem, 2019
21. května 2019 - Nová Bělá pod širým nebem, 2019

NOVÁ BĚLÁ POD ŠIRÝM NEBEM

Výtěžek 12.ročníku koncertu operních árií a duetů pořádaný Nadací Jany Doležílkové Nová Bělá pod širým nebem byl věnován naší škole. Vystoupili sólisté z české republiky i ze zahraničí za doprovodu orchestru Národního divadla moravskoslezského. Převzali jsme finanční dar ve výši 22 600,-Kč. Moooc děkujeme!! V září ještě tohoto roku chceme otevřít novou školičku v Hlučíně. Vznik dalšího pracoviště, zajištění vybavení je vždy finančně nákladné, tudíž i tento výtěžek podpoří tento projektový záměr.

Naše škola v číslech

Naši školu navštěvuje 0 žáků
Pracuje u nás 0 pedagogických pracovníků
Máme 0 pracoviště
Při výuce využíváme 0 speciálních metod