Posezení s rodiči O-Vítkovice

28. června 2017
Posezení s rodiči
28. června 2017 - Posezení s rodiči O-Vítkovice

„Čas letí jako bláznivý, já nechytím ho, ani vy…“

zpívá se v jedné známé písni a nám nezbývá, než s těmito slovy souhlasit. Další školní rok nám končí a přiblížily se prázdniny. Proto jsme se, stejně jako loňského roku, sešli na neformálním setkání u dobrého jídla na školní zahradě v Ostravě – Vítkovicích. Akce se zúčastnili nejen rodiče a děti současných žáků, ale i bývalých, kteří již naší školu nenavštěvují.

Bylo to velmi milé setkání, počasí nám přálo, vládna příjemná atmosféra a věříme, že se opět setkáme v tak hojném počtu i další rok.

Pohodové prázdniny a na shledanou v září.

Mária Kárníková

Naše škola v číslech

Naši školu navštěvuje 0 žáků
Pracuje u nás 0 pedagogických pracovníků
Máme 0 pracoviště
Při výuce využíváme 0 speciálních metod