Renovace schodů - škola v O-Vítkovicích

10. září 2020
Renovace schodů - škola v O-Vítkovicích
10. září 2020 - Renovace schodů - škola v O-Vítkovicích

RENOVACE SCHODŮ - ŠKOLA V O-VÍTKOVICÍCH

Vstupní vchod do vítkovické školy již potřeboval zrenovovat. Protiskluzový koberec již dosloužil, neplnil svou funkci, jak bychom od něj očekávali. Zabezpečení a ošetření vstupního schodiště jsme vložili do rukou firmy Neuklouzni.cz. Přijeli tří pohodoví profíci a vytvořili tuto krásu za jedno odpoledne. Barevná kombinace z výjimečného materiálu s úžasnými vlastnostmi nejen zajistí bezpečný vstup do školy, ale zvolená barevná kombinace schodiště také oživilo. Děkujeme moooc! Skvělá práce pánové! </div>
	</div>

<div class=

Naše škola v číslech

Naši školu navštěvuje 0 žáků
Pracuje u nás 0 pedagogických pracovníků
Máme 0 pracoviště
Při výuce využíváme 0 speciálních metod