Slavnostní vernišáž k otevření putovní výstavy školy, Orlová 2019

20. května 2019
Slavnostní zahajení vernisáže, Orlová 2019
20. května 2019 - Slavnostní vernišáž k otevření putovní výstavy školy, Orlová 2019

SLAVNOSTNÍ ZAHAJENÍ VERNISÁŽE, ORLOVÁ 2019

Přinášíme vám fotografie ze Slavnostní vernisáži konané k otevření výstavy Diakonie ČCE. Výstava se vznikla ku příležitosti 30. narozenin našeho zřizovatele Diakonie ČCE a byla zahájena 3.5.2019 v Domě Kultury v Orlové. Výstava pomocí krátkých textů a hlavě fotografií dokumentuje vznik Diakonie ČCE, jejich působení v ČR a v zahraničí, představuje naši školu od samého vzniku až po současnost. Výstava je putovní. Koncem května poputuje do prostorů Farního sboru v Orlové, poté do jiných zařízeních v Moravskoslezském kraji. Její poslední místo umístění bude Ostrava, konkr.v Garage Clubu dne 25.11.2019 na benefičním koncertu naší školy.

Naše škola v číslech

Naši školu navštěvuje 0 žáků
Pracuje u nás 0 pracovníků
Máme 0 pracoviště
Při výuce využíváme 0 speciálních metod