Šetříme planetu

31. ledna 2018
Spolupracujeme se společností TextilEco a.s.
31. ledna 2018 - Šetříme planetu

Naše škola zahájila v dubnu 2017 spolupráci se společností TextilEco, a.s. Filozofií této společnosti je předcházet vzniku odpadů. Díky sběrným kontejnerům nabízí možnost odevzdat nepotřebné oděvy, boty a hračky k ekologickému využití.
Sběrný kontejner byl umístěn u vstupní brány naší školy v Ostravě - Vitkovicích. Využít ho tak mohli nejen rodiče našich žáků, ale také lidé žijící poblíž školy. V roce 2017 jsme díky tomu odevzdali celkem 574 kg oděvů, které se budou moci přirozeným způsobem vrátit zpět k lidem, dostanou druhou šanci a pomohou tam, kde je to potřeba.

Markéta Kladivová

Naše škola v číslech

Naši školu navštěvuje 0 žáků
Pracuje u nás 0 pedagogických pracovníků
Máme 0 pracoviště
Při výuce využíváme 0 speciálních metod