Světový den laskavosti, 13. listopad

13. listopadu 2020
Světový den laskavosti, 13. listopad
13. listopadu 2020 - Světový den laskavosti, 13. listopad

SVĚTOVÝ DEN LASKAVOSTI

Věděli jste, že 13. listopad je světový den laskavosti?  Laskavost, vlídnost, přívětivost, dobrosrdečnost… Co takhle ho společně oslavit :-) Konat laskavé skutky má mnoho pozitivního přínosu pro nás i naše okolí, blízké… A obzvláště v této době je všeho pozitivního potřeba mnohonásobně více. Stačí i drobná pomoc druhému, úsměv na tváři, krásné slovo, objetí... Nic to nestojí a je to nade vše.  A tak směle do toho :-)

Vždyť my všichni společně vlastně pomáháme po celý rok. Zapojujeme se každoročně do různých sbírek, podporujeme např. sbírku krabice od bot, sběr elektroodpadu, nyní jsme se zapojili do podpory onkoláčkům (děti dětem), kde nabízíme k „dražbě“ výrobky které společně žáci s pedagogy vytváří a mnoho a mnoho dalšího. Děkujeme všem za podporu!

Krásný den plný laskavosti všem!

Naše škola v číslech

Naši školu navštěvuje 0 žáků
Pracuje u nás 0 pedagogických pracovníků
Máme 0 pracoviště
Při výuce využíváme 0 speciálních metod