Světový den úsměvu, O-Vítkovice

5. října 2021
Světový den úsměvu, O-Vítkovice
5. října 2021 - Světový den úsměvu, O-Vítkovice

SLAVÍME SVĚTOVÝ DEN ÚSMĚVU: MRAČIT SE JE DNES PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNO :-D

Říká se, že „úsměv stojí méně než elektřina a dává více světla“. Hmmm a něco na tom asi bude. My jsme si to mohli dnes vyzkoušet. Tedy ne, že bychom to přirovnávali k cenám elektřiny… Vyzkoušeli jsme si jaké to je smát se a smát se… No a bylo to moc fajn. A aby nám to šlo samo, nejprve jsme si procvičili pusinky a vyzkoušeli si mnohá dechová cvičení jako foukací fotbal, foukání bublifuku, foukání brčkem do vody… Krom dechových cvičení jsme si vybarvili pastelkami či fixy krásné pusinky no a na závěr nesměla chybět diskotéka s balónky. Otevřen byl také fotokoutek :-) Smát se je opravdu moc fajn a proto smějte se, smějte se, smějte se. Dyť to přece nic nestojí :-)

Fotogalerie

Naše škola v číslech

Naši školu navštěvuje 0 žáků
Pracuje u nás 0 pedagogických pracovníků
Máme 0 pracoviště
Při výuce využíváme 0 speciálních metod