Uzavření speciálních škol

27. února 2021
Uzavření mateřských a základních škol
27. února 2021 - Uzavření speciálních škol

UZAVŘENÍ SPECIÁLNÍCH ŠKOL

Na základě nařízení vlády budou od 1. března v Česku uzavřené všechny školy, včetně speciálních a mateřských škol. Od tohoto dne bude u žáků probíhat distanční výuka formou, již pro vás známých, úkolníčků. Dále vám budou k dispozici pedagogové tříd a můžete je kdykoliv v době „vyučování“ kontaktovat a domluvit se na individuálním zasílání pracovních listů apod. Uzavření škol je zatím plánováno na dobu tří týdnů. Nikdo však zatím neví, jak se situace bude vyvíjet. Prosím sledujte web a FB školy, kde budete v průběhu tohoto stavu informováni o aktuální situaci.

INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 27. ÚNORA 2021

Naše škola v číslech

Naši školu navštěvuje 0 žáků
Pracuje u nás 0 pedagogických pracovníků
Máme 0 pracoviště
Při výuce využíváme 0 speciálních metod