Výlet do Kroměříže

15. června 2017
Výlet do Kroměříže
15. června 2017 - Výlet do Kroměříže

 

Konec školního roku se nám už pomalu blíží a my jako tradičně opět výletujeme. Tentokrát jsme si udělali výlet do Kroměříže. Prošli jsme si květnou zahradu, která měla spoustu krásných a zajímavých míst jak např. Jahodový kopec, Lví fontána, Kolonáda a co samozřejmě nechybělo, bylo Bludiště, kde jsme se velmi nasmáli. Dále jsme si prošli zámecký park a měli jsme možnost vyfotit se s herci při natáčení filmu o Marii Terezii. Nechyběla také procházka po náměstí, kde jsme si dali něco dobrého na zub. Navštívili jsme různé obchůdky, ale největší úspěch měla čokoládovna, kde jsme nakoupili spoustu dobrot.

Martina Kobelová

 

 

Naše škola v číslech

Naši školu navštěvuje 0 žáků
Pracuje u nás 0 pedagogických pracovníků
Máme 0 pracoviště
Při výuce využíváme 0 speciálních metod