Zdravotní klauni - KUTÁLKA

10. května 2018
Zdravotní klauni - KUTÁLKA
10. května 2018 - Zdravotní klauni - KUTÁLKA

Dne 10. května naší školu navštívili zdravotní klauni – Kutálka.

Základem jejich vystoupení byla netypická hudba, která měla úžasné kouzlo. Kutálku tvořili tři zdravotní klauni a dva velké kufry plné rekvizit. Cílem programu bylo vtáhnout děti do interaktivního vystoupení a udělat z nich své pomocníky, což se jim podařilo.

Co děti nejvíce zaujalo, bylo  cinkání klíčů nebo velký šátek, který se jim snesl jako lehký vánek na hlavy.  Kutálka měla laskavé a vlídné představení, které za sebou zanechala mnoho radosti. A že se jí to celé povedlo, bylo zřejmé z tleskání a úsměvů dětí na konci představení. 

Děkujeme Kutálce za chvíle plné radosti.

Naše škola v číslech

Naši školu navštěvuje 0 žáků
Pracuje u nás 0 pedagogických pracovníků
Máme 0 pracoviště
Při výuce využíváme 0 speciálních metod