1. celorepubliková konference MUZIKON

12. prosince 2022
1. celorepubliková konference MUZIKON
12. prosince 2022 - 1. celorepubliková konference MUZIKON

1. CELOREPUBLIKOVÁ KONFERENCE MUZI*KON 

Dne 15.11.2022 se v prostorách Krajského úřadu Moravskoslezského kraje uskutečnil 1. ročník odborné konference na téma významu muzikoterapeutického přístupu v mezioborovém prostředí péče o člověka.

Účastníci si vyslechli přednášky propojující světy školství, zdravotnictví a sociálních služeb s tématem muzikoterapie. Multidisciplinární přístup je provedl prostředím speciálního školství, rehabilitačního stacionáře, JIP s dětskými pacienty či zdravotně-sociální službou poskytovanou osobám s Alzheimerovou chorobou a ostatními typy demence. Nechybělo ani téma rodiny a pěstounské péče.

Konference „MUZI*KON aneb kde muzikoterapie pomáhá“ byla finančně podpořena dotací Moravskoslezského kraje. Nad jejím pořádáním převzal záštitu náměstek hejtmana kraje Bc. Jiří Navrátil, MBA a EACM – Evropská Asociace Celostní muzikoterapie.

Děkujeme všem kolegům, kteří se podíleli na realizaci konference, a to nejen formou vytvoření poutavé webové stránky či samotným vítáním účastníků na místě, ale také administrativní činností, fakturací či komunikací navenek. Díky nám všem se podařilo uspořádat akci, kterou pro širokou veřejnost velmi rádi zopakujeme.

Další novinky o muzikoterapeutických aktivitách naší školy budeme uveřejňovat na našich webových stránkách a Facebooku.

MSK logo             muziko logo

 

Dokumentace konference

Program a medailonky lektorů ke stažení zde.

Hodnocení konference ke stažení zde.

 

 

Naše škola v číslech

Naši školu navštěvuje 0 žáků
Pracuje u nás 0 pedagogických pracovníků
Máme 0 pracoviště
Při výuce využíváme 0 speciálních metod