Ukončení 12. ročníku sbírky krabice od bot

12. prosince 2022
Ukončení 12. ročníku sbírky krabice od bot
12. prosince 2022 - Ukončení 12. ročníku sbírky krabice od bot

UKONČENÍ 12. ROČNÍKU SBÍRKY KRABICE OD BOT

Dnešním dnem pro naši školu a její sběrná místa končí 12. ročník sbírky Krabice od bot. 

Od října 2022 jsme spolupracovali s neziskovými organizacemi obcí Ostrava, Hlučín, Frýdek-Místek a Havířov, abychom mohli učinit jejich klienty veselými v období Vánoc. Ve spolupráci s NNO, odděleními sociálně-právní ochrany dětí, stacionáři a zřizovatelem, jsme identifikovali potřebné osůbky a celé rodiny, které si zaslouží pomocnou ruku v této nelehké době.

Číslo, se kterým jsme do sbírky dne 21.11.2022 vstupovali, bylo neuvěřitelných 1257 kusů. Za každou krabicí byl konkrétní příběh.

Dnes 13.12.2022 pro nás skončila sbírka jako taková. Předali jsme poslední várku krabic jedné z pobytových sociálních služeb, kde potěšíme matky s dětmi, které nebudou trávit Vánoce ve svém domově.

Všem dárcům, kteří naše sběrná místa navštívili děkujeme. Vážíme si Vaší obětavosti, času stráveného balením a chystáním obsahu krabic, jejich odvozu, na který jste si brali volno z práce nebo si navzájem pomáhali se svými blízkými. Děkujeme školám, které vnesly ducha sounáležitosti do školních lavic, a děkujeme rovněž firmám i jednotlivcům, kteří se uměli se svými kolegy a přáteli stmelit a dotáhnout svůj úmysl až ke dveřím našich sběrných míst.

Přestože jsme si na počátku minulého týdne mysleli, že některým organizacím nebudeme schopni naplnit ani jedno přání, výsledné číslo pro dnešní den činí krásných 1370 krabic od bot.

Dokázali jste neuvěřitelné a darovali 1370 lidských úsměvů a dávek štěstí do lidských srdcí 

Děkujeme všem dárcům i jejich pomocníkům za zapojení se do sbírky a přejeme Vám krásné Vánoce!!!

kolektiv pracovníků sběrných míst Mateřské školy, základní školy speciální a praktické školy Diakonie ČCE Ostrava

předávání krabic

Naše škola v číslech

Naši školu navštěvuje 0 žáků
Pracuje u nás 0 pedagogických pracovníků
Máme 0 pracoviště
Při výuce využíváme 0 speciálních metod