INTERAKTIVNÍ ZOBRAZOVAČ 4 IMAGE

je specificky upravené přenosné zařízení, které dovede přenést interaktivitu z počítače na jakoukoliv plochu např. na zem, na strop, na stůl, a to v různé velikosti zobrazení. Tzn. že tento přístroj dokáže promítnout jakýkoliv počítačový úkol tak, aby jej byly schopny zvládnout všichni žáci bez rozdílu na míru tělesných obtíží.

Interaktivní zobrazovač bychom mohli nazvat také jako pomůcka 4 v 1: nahrazuje projektor, televizi, tablet, interaktivní tabuli, ale i další. Je umístěn v profesionálním kufříku, který je pevný, lehký a odolný. Žáci si mohli vyzkoušet různé speciální programy jako např. malování, skládání obrázků, pexeso, puzzle. Reakce žáků je fantastická. Zobrazovač zaujme téměř všechny děti i dospělé. Velkou výhodou zařízení je, že lze přizpůsobit individuálně každému dítěti vzhledem k postižení.