KRABICE OD BOT, 2020

Rádi bychom tímto moc poděkovali všem dárcům, kteří se na konci loňského roku zapojili do sbírky "Krabice od bot". Je to tradiční předvánoční charitativní akce pořádaná Diakonií Českobratrské církve evangelické. Má za cíl dopřát krásné vánoce i dětem, které by jinak pod stromečkem třeba vůbec žádné dárky nenašly. Jak uvedla organizátorka akce, pro mnohé to byl skutečně jediný vánoční dárek.
V našem sběrném místě Mateřská škola a základní škola speciální Diakonie ČCE Ostrava se nám podařilo shromáždit celkem 1240 dárkových krabic, které k nám přinesli lidé z okolí, naši zaměstnanci a děti. Těsně před vánoci jsme dárky rozvezli do blízkých dětských domovů, azylových domů a rodinám v nepříznivé sociální situaci.
Ještě jednou velké díky vám všem, kteří jste se do sbírky zapojili!